Open Atrium Discussion (7.x-2.25) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Parent
az: Valideyn

en: Node
az: Material

en: Space
az: Boşluq

en: Parent ID
az: Valideyn ID
