Open Atrium Discussion (7.x-2.25) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Content
ru: Содержимое

en: Parent
ru: Родитель

en: Section
ru: Раздел

en: Node
ru: Материал

en: reply
ru: ответить

en: Attachments
ru: Вложения

en: by
ru: автор

en: unpublish
ru: отменить публикацию

en: publish
ru: опубликовать

en: Space
ru: Пробел

en: Not Published
ru: Не опубликовано

en: Parent ID
ru: ID родителя

en: Collapse All
ru: Cвернуть все

en: Groups audience
ru: Находится в группах

en:  new
ru:  новый

en: Entity Reference
ru: Ссылка на сущность

en: @entity entity referenced from !field_name
ru: Сущность @entity связана через поле !field_name

en: A bridge to the @entity entity that is referenced via !field_name
ru: Мост к сущности @entity, которая связана через !field_name

en: Custom Text
ru: Пользовательский текст

en: OG vocabulary
ru: Словарь ОГ

en: Open Atrium Section
ru: Разделы Open Atrium

en: Discussion Post
ru: запись в обсуждениях

en: Enter the Discussion Post Content Here
ru: Вводите текст записи в обсуждениях здесь
