Open Atrium Discussion (7.x-2.26) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: reply
dz: ལན་གསལ།

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: by
dz: གིས།
