Open Atrium Discussion (7.x-2.27) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Parent
el: Γονέας

en: Node
el: Κόμβος

en: reply
el: απάντηση

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: by
el: από

en: Space
el: Διάστημα

en: Parent ID
el: Γονικό ID
