Open Atrium Discussion (7.x-2.27) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Content
he: תוכן

en: Parent
he: אב

en: Node
he: פריט תוכן

en: reply
he: תשובה

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: by
he: ע"י

en: Space
he: רווח

en:  new
he:  חדש

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות

en: Submit Reply
he: שלח תגובה

en: replies
he: תגובות

en:  updated
he:  עודכן

en:  Last update:
he:  עדכון אחרון:
