Open Atrium Discussion (7.x-2.27) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Parent
hr: Nadređen

en: Section
hr: Sekcija

en: reply
hr: odgovori

en: Attachments
hr: Privitci

en: by
hr: od

en: Space
hr: Razmak
