Open Atrium Discussion (7.x-2.27) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Content
hu: Tartalom

en: Parent
hu: Szülő

en: Section
hu: Szakasz

en: Node
hu: Tartalom

en: reply
hu: válasz

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: by
hu: -

en: unpublish
hu: elrejtés

en: publish
hu: közzététel

en: Space
hu: Szóköz

en: Not Published
hu: Rejtett

en: Parent ID
hu: Szülő azonosítója

en:  new
hu:  új

en: Entity Reference
hu: Entitáshivatkozás

en: @entity entity referenced from !field_name
hu: @entity entitás !field_name mezőből hivatkozva

en: Custom Text
hu: Egyéni szöveg

en: Last updated date (child/parent)
hu: Utolsó frissítés dátuma (gyerek/szülő)

en: Child updated date, or parent updated date
hu: Gyerek vagy szülő frissítés dátuma

en: Content '@title' removed.
hu: „@title” tartalom eltávolítva.

en: Content '@title' published.
hu: „@title” tartalom közzétéve.

en: New Reply
hu: Új válasz

en: Submit Reply
hu: Válasz küldése

en: replies
hu: válaszok

en:  updated
hu:  frissítve

en:  Last update:
hu:  Utolsó frissítés:
