Open Atrium Discussion (7.x-2.27) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: reply
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯಿಸಿ

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: by
kn: ಇಂದ
