Open Atrium Discussion (7.x-2.28) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Content
ja: コンテンツ

en: Parent
ja: 親

en: Section
ja: セクション

en: Node
ja: ノード

en: reply
ja: 返信

en: Attachments
ja: 添付

en: by
ja: 投稿者

en: Space
ja: スペース

en: Parent ID
ja: 上位コメントのID

en: Groups audience
ja: グループ 視聴者

en:  new
ja:  新規

en: Entity Reference
ja: エンティティ参照

en: Custom Text
ja: カスタムテキスト
