Open Atrium Discussion (7.x-2.28) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Parent
jv: Induk

en: reply
jv: mbalesi

en: Space
jv: Spasi
