Open Atrium Discussion (7.x-2.28) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Parent
ne: मूल

en: Node
ne: नोड
