Open Atrium Discussion (7.x-2.28) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: reply
pa: ਜਵਾਬ ਦਿਓ

en: by
pa: ਵਲੋਂ
