Open Atrium Discussion (7.x-2.29) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Parent
bg: Родител

en: Node
bg: Материал

en: reply
bg: отговор

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: by
bg: от
