Open Atrium Discussion (7.x-2.29) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Content
ro: Conținut

en: Parent
ro: Părinte

en: Node
ro: Nod

en: reply
ro: replică

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: by
ro: adăugat de

en: Space
ro: spațiu

en: Parent ID
ro: ID Părinte

en: Entity Reference
ro: Referință entitate

en: Custom Text
ro: Text Personalizat
