Open Atrium Discussion (7.x-2.30) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Node
be: Вузел

en: reply
be: адказаць

en: Attachments
be: Дадаткі

en: by
be: аўтар

en: Space
be: Прабел
