Open Atrium Discussion (7.x-2.30) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Content
is: Innihald

en: Parent
is: Foreldri

en: Node
is: Nóða

en: reply
is: svara

en: Attachments
is: Viðhengi

en: by
is: eftir

en: unpublish
is: Afbirta

en: publish
is: Birta
