Open Atrium Discussion (7.x-2.29) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Content
tr: İçerik

en: Parent
tr: Üst öge

en: Section
tr: Bölüm

en: Node
tr: Düğüm

en: reply
tr: cevapla

en: Attachments
tr: Ekler

en: by
tr: yazan

en: publish
tr: Yayınla

en: Space
tr: Boşluk

en: Not Published
tr: Henüz Yayınlanmamış

en: Parent ID
tr: Üst ID

en: Groups audience
tr: Seslendiği gruplar

en:  new
tr:  yeni

en: Entity Reference
tr: Varlık Referansı
