Open Atrium Events (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Date
pl: Data

en: Time
pl: Czas

en: Event
pl: Termin

en: Location
pl: Położenie

en: 1 Day
pl: 1 dzień

en: 1 Week
pl: 1 tydzień

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Groups audience
pl: Audytorium grup

en: Geocoded Location
pl: Geokodowana lokalizacja
