Open Atrium Events (7.x-2.0-beta2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Time
vi: Thời gian

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Location
vi: Vị trí

en: 1 Day
vi: 1 ngày

en: 1 Week
vi: 1 tuần

en: Attachments
vi: Các đính kèm
