Open Atrium Events (7.x-2.0-beta3) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Date
tr: Tarih

en: 15 Minutes
tr: 15 Dakika

en: 30 Minutes
tr: 30 Dakika

en: 1 Hour
tr: 1 Saat

en: Time
tr: Zaman

en: Event
tr: Olay

en: Location
tr: Konum

en: 1 Day
tr: 1 Gün

en: 1 Week
tr: 1 Hafta

en: Attachments
tr: Ekler

en: Event Date
tr: Etkinlik Tarihi

en: Groups audience
tr: Seslendiği gruplar
