Open Atrium Events (7.x-2.0-beta4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Date
kk: Датасы

en: Time
kk: Уақыт

en: Location
kk: Орналасуы

en: Attachments
kk: Косымшалар
