Open Atrium Events (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Date
ja: 日付

en: 15 Minutes
ja: 15分

en: 30 Minutes
ja: 30分

en: 1 Hour
ja: 1時間

en: Time
ja: 時間

en: Event
ja: イベント

en: Location
ja: 場所

en: 1 Day
ja: 1日

en: 1 Week
ja: 1週

en: Attachments
ja: 添付

en: Groups audience
ja: グループ 視聴者
