Open Atrium Events (7.x-2.01) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Location
km: ទីតាំង

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​
