Open Atrium Events (7.x-2.01) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Date
mr: दिनांक

en: 15 Minutes
mr: १५ मिनिटे

en: 30 Minutes
mr: ३० मिनिटे

en: 1 Hour
mr: एक तास

en: Time
mr: वेळ

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Location
mr: स्थळ
