Open Atrium Events (7.x-2.01) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Date
nl: Datum

en: 1 Hour
nl: 1 Uur

en: Time
nl: Tijd

en: Event
nl: Evenement

en: Location
nl: Locatie

en: 1 Day
nl: 1 dag

en: 1 Week
nl: 1 week

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Groups audience
nl: Doelgroepen

en: Add to Calendar
nl: Toevoegen aan kalender

en: Open Atrium Section
nl: Open Atrium-sectie
