Open Atrium Events (7.x-2.10) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Date
az: Tarix

en: Time
az: Vaxt

en: Add
az: Əlavə et

en: Location
az: Məkan

en: Create @name
az: @name yaradın
