Open Atrium Events (7.x-2.10) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Date
cy: Dyddiad

en: Time
cy: Amser

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Location
cy: Lleoliad

en: Attachments
cy: Atodiadau

en: Create @name
cy: Creu @name

en: Event Date
cy: Dyddiad Digwyddiad
