Open Atrium Events (7.x-2.10) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Date
lt: Data

en: Time
lt: Laikas

en: Add
lt: Pridėti

en: Event
lt: Įvykis

en: Location
lt: Vieta

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name
