Open Atrium Events (7.x-2.10) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Date
ro: Data

en: Time
ro: Ora

en: Add
ro: Adaugă

en: Location
ro: Locaţia

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: Create @name
ro: Creează @name
