Open Atrium Events (7.x-2.11) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Title
es: Título

en: Description
es: Descripción

en: Date
es: Fecha

en: 15 Minutes
es: 15 minutos

en: 30 Minutes
es: 30 minutos

en: 1 Hour
es: 1 hour

en: Time
es: Hora

en: Add
es: Agregar

en: Event
es: Evento

en: Location
es: Ubicación

en: 1 Day
es: 1 día

en: 1 Week
es: 1 semana

en: Attachments
es: Adjuntos

en: Create @name
es: Crear @name

en: Groups audience
es: Grupos de audiencia

en: Open Atrium Section
es: Sección de Open Atrium
