Open Atrium Events (7.x-2.14) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Date
ar: التاريخ

en: Time
ar: الوقت

en: Add
ar: إضافة

en: Event
ar: الحدث

en: Location
ar: الموضع

en: Attachments
ar: المرفقات

en: Create @name
ar: أنشئ @name
