Open Atrium Events (7.x-2.14) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: 1 Day
bo: ཉིན 1

en: Create @name
bo: @name་ཞིག་གསར་བཟོ་བྱེད་པ
