Open Atrium Events (7.x-2.14) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།
