Open Atrium Events (7.x-2.14) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Description
sl: Opis

en: Date
sl: Datum

en: Time
sl: Čas

en: Add
sl: Dodaj

en: Location
sl: Mesto

en: Attachments
sl: Priponke

en: Create @name
sl: Ustvari @name
