Open Atrium Events (7.x-2.16) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Date
hi: तारीख

en: 1 Hour
hi: 1 घंटा

en: Time
hi: समय

en: Add
hi: जोड़ें

en: Location
hi: स्थान

en: Attachments
hi: संलग्नी

en: Create @name
hi: @name बनाएँ
