Open Atrium Events (7.x-2.16) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Date
ka: თარიღი

en: Time
ka: დრო

en: Add
ka: დამატება

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები
