Open Atrium Events (7.x-2.16) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Date
lv: Datums

en: 15 Minutes
lv: 15 minūtes

en: 30 Minutes
lv: 30 minūtes

en: 1 Hour
lv: 1 stunda

en: Time
lv: Laiks

en: Add
lv: Pievienot

en: Event
lv: Notikums

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: 1 Day
lv: 1 Diena

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Create @name
lv: Izveidot @name
