Open Atrium Events (7.x-2.16) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Time
my: အချိန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ
