Open Atrium Events (7.x-2.18) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: شرح

en: Date
fa: تاریخ

en: Time
fa: زمان

en: Add
fa: افزودن

en: Event
fa: رویداد

en: Location
fa: مکان

en: 1 Day
fa: ۱ روز

en: 1 Week
fa: ۱ هفته

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: Create @name
fa: ایجاد @name
