Open Atrium Events (7.x-2.18) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: Date
is: Dagsetning

en: Time
is: Tími

en: Add
is: Bæta við

en: Event
is: Viðburður

en: Location
is: Staðsetning

en: Attachments
is: Viðhengi

en: Create @name
is: Stofna @name
