Open Atrium Events (7.x-2.18) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Description
ml: വിവരണം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Time
ml: സമയം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ
