Open Atrium Events (7.x-2.18) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Date
th: วันที่

en: Time
th: เวลา

en: Add
th: เพิ่ม

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: 1 Week
th: ภายใน 1 อาทิตย์

en: Create @name
th: สร้าง @name
