Open Atrium Events (7.x-2.19) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Date
cs: Datum

en: 15 Minutes
cs: 15 minut

en: 1 Hour
cs: 1 hodina

en: Time
cs: Čas

en: Add
cs: Přidat

en: Location
cs: Místo

en: 1 Day
cs: 1 den

en: 1 Week
cs: 1 týden

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Create @name
cs: Vytvořit @name
