Open Atrium Events (7.x-2.19) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Date
eo: Dato

en: Time
eo: Tempo

en: Add
eo: Aldonu

en: Location
eo: Loko

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: Create @name
eo: Verku @name
