Open Atrium Events (7.x-2.21) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Description
ast: Descripción

en: Date
ast: Data

en: Time
ast: Hora

en: Add
ast: Amestar

en: Location
ast: Llugar

en: Attachments
ast: Axuntos
