Open Atrium Events (7.x-2.21) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: Date
bg: Дата

en: Time
bg: Време

en: Add
bg: Добави

en: Location
bg: Местоположение

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Create @name
bg: Създай @name
