Open Atrium Events (7.x-2.21) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Location
hy: գտնվելու վայրը
