Open Atrium Events (7.x-2.22) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Description
af: Beskrywing

en: Date
af: Datum

en: Time
af: Tyd

en: Add
af: Voeg by

en: Location
af: Ligging

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Create @name
af: Skep @name
