Open Atrium Events (7.x-2.22) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Date
nn: Dato

en: Time
nn: Tid

en: Event
nn: Hending

en: Location
nn: Stad

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: Create @name
nn: Lag @name
