Open Atrium Events (7.x-2.22) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Description
ps: سپړنه

en: Date
ps: نيټه

en: Time
ps: وخت

en: Add
ps: زیاتول

en: 1 Day
ps: ۱ ورځ
